Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

Torbalı Beko Servisi merkezimizde tüm Beko ürünleriniz için garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Servisimiz İzmir’in Buca bölgesine aynı gün servis hizmeti sunabilecek ekip ve teknik donanıma sahip durumdadır.

Torbalı Beko Servisi

Torbalı Beko servis, kaliteyi ilke edinmiş hizmet anlayışı ile Beko beyaz eşyalarınız için Beko genel olarak kaliteli de olsa her elektronik eşya gibi zaman içerisinde arıza yapması mümkündür, bu gibi durumlarda önemli olan onarım işlemini doğru servisten almaktır. Beko servisi olarak alanında uzman ekibimiz Beko beyaz eşya arızalarınızda size parça  çözümler sunmaktadır. Beko servisinden servis hizmeti almak istiyorsanız 444 55 25 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli servis hizmeti Beko servis.

Beko özel servisi hizmeti veren firmamızda tüm hizmetlerimiz garantilidir. Beko yetkili sevisi kalitesinde ve aynı gün garantili servis hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda yapılan tüm hizmetlerde müşteri kayıtları, yapılan işlemler vb. tüm kayıtlarla birlikte sistem hesapları saklanır ve sonraki hizmetleriniz için mağduriyet yaşamamanız adına destek sağlarız. Böylelikle oluşabilecek hizmet sonrası mağduriyetlerin önüne geçmiş bulunmaktayız.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25