Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

Kombi Servis Hizmetleri

En hızlı sürelere İzmir geneli kombi bakım, onarım ve yedek parça değişim hizmetleri. Kombileriniz için garantili hizmeteler.

Çamaşır Makinesi Servis Hizmetleri

2002 yılından beri İzmir‘ de faaliyet gösterdiğimiz çamaşır makinesi servis alanında, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, günümüz şartları ile kalite yönetim sistemine uygun web sitemiz ve çağrı merkezimizi, sahip olduğumuz tecrübe, sertifikalı uzman ekiplerimizle beraber sizlerle buluşturduk.

Bulaşık Makinesi Servis Hizmetleri

Tüm markaların servis ağında hizmet veren İzmir Teknik Servis ekibi arzalanan bulaşık makinesi servis hizmetlerinde orjinal yedek parça ve garantili servis hizmetleri sunmaktadır.

images-(2)

Buzdolabı Servis Hizmetleri

Alanında uzman kadromuza teknik servis hizmetlerimizde tüm markaların servis sertifikasına sahip firmamız da buzdolaplarınızda ki sorunları tecrübeli teknik servis çalışanlarımıza güvenle emanet edebilirsiniz.

Klima Servis

Tüm klima markalarını içeren servis ağımızla klima arıza ve bakım hizmetlerimizle, çözüm odaklı garantili hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız

Fırın Servis

Fırın arıza ve bakım süreçlerinde yetkili servis olarak tüm süreçleri titizlikle takip ediyoruz. Mini fırın,set üstü ocak servis hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Davlumbaz Servis

Tüm davlumbaz markalarını içeren geniş servis ağımızla her zaman yanınızdayız. Tüm bakım işlemleri deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25