Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

İzmir Klima Servisi Merkezi
İzmir Klima Servis Merkezi

Klima Tamir Servisi İzmir | %30 Servis İndirimi

İzmir Klima Tamir Servisi merkezimizde kış aylarına giriş için özellikle sizin için indirim hazırladık. Servisimizden ilk kez hizmet alacak olan müşterilerimize özel %30 indirim fırsatını hemen değerlendirmek için BİZE ULAŞIN


İzmir Klima Servisi hizmetleri; tüm klima çeşitlerinin bakımlarını gerçekleştirmek, klima çeşitlerinde oluşabilecek problemlere karşı kısa sürece kalıcı çözümler bulmak, tüm klima çeşitleri için montaj ve demontaj çalışmaları yapmak, klimaların gaz dolumu işlemini yapmak olarak sıralanabilir.

Klimalarla ilgili bu hizmetler ve bunların dışındaki her türlü soru ve hizmet işlemleriniz için firmamıza başvurabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızla gerçekleştirilen çalışmalarda güvenlik önlemleri dahilinde, müşteri memnuniyeti esasına dayanarak her türlü klima hizmeti kaliteli, garantili ve konforlu şekilde gerçekleştirilir.


Bornova, Karşıya, Buca, Alsancak ve diğer bölgelerde Beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde en kaliteli teknik – tamir servis hizmetini sunmak adına sürekli olarak çalışmaktadır. Müşterimiz hızlı bir şekilde servis almak istiyorsanız Buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürünlerinden birine sahipseniz, hemen bizi 444 55 25 numaralarımızdan arayabilirsiniz İzmir Klima teknik – tamir servisi olarak haftanın her günü ve her saati hizmetinizdeyiz.​

Klima Servisi Düzenli Bakım

  1. Cihazın verimliliğini attıracaktır.
  2. Enerji tasarrufu yapmaya katkı sağlayacaktır.
  3. Ortamda oluşan kötü kokuların ve var olan bakterilerin temizlenmesinde klima, daha etkili çalışma sergileyecektir.
  4. Olası arızaların oluşumu engellenecektir.

Klima Montajı ve Yedek Parça

Klima montajlarının doğru yere, olması gereken şekilde yapılmaması birçok problemin oluşmasını da beraberinde getirir. Bu yüzden klimaların montajının profesyonel olan teknik servislerce yapılması gerekir.

Klima montajının yapılması için öncelikle alan keşfi yapılır, olası problemler belirlenerek tedbir alınır ve müşterilere gerekli bilgilendirmeler yapılarak uygun çözümler sunulur. Bu sayede müşterilerin güvenliği, kaliteli kullanımları ve memnuniyetleri ön planda tutulur. Klima montajı için deneyimli teknik kadromuz ile İzmir’de sizlere en hızlı sürelerde teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Her cihazda olduğu gibi klimalar için de yedek parça kullanımları cihazın sağlıklı çalışması için önemli bir etkendir. Firmamızca kullanılan yedek parçaların kaliteli olmasına önem verilir.

Kaliteli hizmet verilirken müşteri memnuniyetinin de sağlanması gerekir. Firmaca bunun bilincinde olarak dinamik ve uzman ekibimizle hizmete devam etmekteyiz.

İzmir Klima Tamir ve Bakım Servisi.
Klima Tamiri Hizmetleri

İzmir klima tamiri, klima tamircisi, klima tamir servisi, klima teknik servisi, İzmir klima montaj, İzmir klima tamir, Klima tamir merkezi, Klima için en hızlı servis merkezi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25