Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

Siemens Servis Hizmetleri %15 İndirim.

Siemens uzman servisi ile iletişime geçmek kolaydır. 7/24 ihtiyacınız olan her an 444 55 25 no’lu telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz.Tüm Siemens marka ürünlerinizde İzmir bölgesinde servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Siemens Servis Hizmetleri

Siemens teknik servisi ile iletişime geçmek için çağrı merkezimize, 7/24 ihtiyacınız olan her an 444 55 25 no’lu telefon numarasından  ulaşabilirsiniz.Tüm Siemens marka ürünlerinizde İzmir bölgesinde servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İzmir Siemens Servisi bünyesinde görev alan tüm personeller en ince detayı düşünerek ve kesin sonuca ulaşacak şekilde tamirat yapmakta ve bu sebeple kat-i sonuca ulaşmaktadır. Deneyimli ve uzman ekiplerimiz Siemens markalı Beyaz eşya klima televizyon gibi ürünlerinize yerinde müdahalede bulunuyor ve ekonomik rakamlarla onarımınızı sonlandırıyor.

Yıllık periyodik bakım işlemlerine ihtiyacı olan klima ve beyaz eşya ürünleri, uzman ekipler tarafından Siemens servis işlemlerinden geçirilmelidir. Sağlıklı servis hizmetleri sunan ekiplerimiz, aradığınız kaliteli beyaz eşya ve klima hizmetlerini sunmaktadır. Güncel çözümlerle aradığınız tamir hizmetlerini sunan ekibimiz, etkili çözümlerle kısa zamanda servis hizmetini tamamlamaktadır.

Gaziemir Servisi, Menderes Servisi, Kemalpaşa Servisi, Bornova, Karşıya, Buca, Alsancak ve İzmir tüm bölgelerde Siemens beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız İzmir’in tüm bölgelerinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde en kaliteli teknik servis hizmetini sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Siz değerli müşterimiz hızlı bir şekilde servis almak istiyorsanız Siemens markalı buzdolabı servisi, klima servisi, kombi servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın ürünlerinden birine sahipseniz ve teknik servis almak istiyorsanız bize hemen ;

444 55 25 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İzmir Siemens teknik servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.


BİZE ULAŞIN

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25