Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

İzmir Profilo Servisi Merkezi
İzmir Profilo Servisi

Profilo Servisi İzmir

Özel Bölge İzmir Profilo Servis’ten hizmet aldığınızda sizi üç aşama bekliyor, bunları kısaca özetleyerek sizi bilgilendirmek istiyoruz.

SERVİS TALEBİNİZİN OLUŞTURULMASI

İlk olarak sorununuzu kısaca çağrı merkezimizdeki çalışanımıza anlatıyor, servis hizmeti için gerekli olan Ad-soyad – telefon – adres gibi bilgilerinizi veriyorsunuz. Arkadaşımız kaydınızı oluşturarak ilk adımı tamamlıyor.

KAPINIZA KADAR GELİNMESİ

2.adımda bilgileriniz size en yakın olan ekibimize yönlendirilerek en kısa süre içerisinde adresinize geçilmesi sağlanıyor. Teknisyenimiz sorununuzu dinleyerek çözüm konusunda yapılacak işlemler hakkında sizi bilgilendiriyor.

PROBLEMİNİZİN GİDERİLMESİ

Son aşamada ise arızanız onayınız doğrultusunda giderilerek gerekli test işlemleri yapılıp, 1 yıl boyunca işçilik ve yedek parça değişimlerinin garanti kapsamı altında olduğu bilgisi verilerek süreci tamamlıyoruz.

Ariston teknik servisi ile iletişime geçmek için çağrı merkezimize, 7/24 ihtiyacınız olan her an 444 55 25 no’lu telefon numarasından  ulaşabilirsiniz.Tüm Ariston marka ürünlerinizde İzmir bölgesinde servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bornova, Karşıya, Buca, Alsancak ve İzmir tüm bölgelerde Profilo beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız İzmir’in tüm bölgelerinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde en kaliteli teknik servis hizmetini sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Siz değerli müşterimiz hızlı bir şekilde servis almak istiyorsanız Profilo markalı buzdolabı servisi, klima servisi, kombi servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın ürünlerinden birine sahipseniz ve teknik servis almak istiyorsanız bize hemen ;
444 55 25 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İzmir Profilo teknik servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Profilo Teknik Servis İzmir Hizmetleri Nelerdir?

Müşterilerini memnun etme politikasını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde uygulamaya devam eden Profilo servis Türkiye adreslerimiz sayesinde büyük ayrıcalıklardan faydalanabileceksiniz. Profilo markasına ait olan klimalarınızda, çamaşır ve bulaşık makinelerinizde, ocak ve davlumbaz setlerinde, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı ve derin dondurucu ürünlerinde çok daha sağlıklı kullanımları elde edebileceksiniz. Profilo teknik servis Türkiye hizmetlerimizle birlikte sürekli kontrol edilecek olan ürünlerinizde herhangi bir problemi yaşamayacağınızı belirtmekteyiz. Yıl içerisinde belirli periyotlarda bakımları gerçekleştirecek olan ekiplerimiz, arızaların olması halinde tespit ederek hemen tedbirleri almaktadır. Böylece cihazlarınızı yenilemek veya çöpe almak yerine, eskisinden daha verimli bir hale getirecek olan adreslerimizin yüzünüzü güldüreceğini görebilirsiniz. Profilo markasını taşıyan eşyalarınızın son dönemlerde eskisi gibi çalışmadığını düşünüyorsanız veya acil durumlarda ulaşabileceğiniz bir adrese ihtiyaç duyuyorsanız bizleri haberdar edebilirsiniz. Bu sayede irtibata geçeceğiniz ekiplerimizin beklentilerinizin üzerinde performansları sergileyerek, ürünlerinizi sağlıklı bir hale getireceğini görebileceksiniz. Yemeklerinizi yaparken, mutfakta iş yükünüzü hafifleten tüm beyaz eşyaları ve diğer elektronik ürünleri kullanırken veya yaz-kış demeden her mevsim konforlu bir yaşama kavuşmanızı sağlayan ürünlerinizin yüksek performansta çalışabilmesi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Böylece yaşayabileceğiniz arızalarla ilgili olarak haberdar edecek olan çalışanlarımızın bütçelerinizi korumanızı sağlayacağını vurgulamaktayız.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25