Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

Mitsubishi Servisi İzmir Merkez

Mitsubishi teknik servisi ile iletişime geçmek için çağrı merkezimize, 7/24 ihtiyacınız olan her an 444 55 25 no’lu telefon numarasından  ulaşabilirsiniz. Tüm Daikin marka ürünlerinizde İzmir bölgesinde servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Mitsubishi servisi olarak İzmir ve Çeşme bölgesinde tüm müşterilerimize en hızlı sürelerde garantili çözümler sunmaktayız.

Bornova, Karşıya, Buca, Alsancak, Menemen, Bayraklı, Gaziemir, Göztepe, Çeşme, Urla, Konak, Özkanlar, Gaziemir, Evka Şubelerimizle ve İzmir tüm bölgelerde Samsung beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız, İzmir’in tüm bölgelerinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde en kaliteli teknik servis hizmetini sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Siz değerli müşterimiz hızlı bir şekilde servis almak istiyorsanız Mitsubishi markalı buzdolabı servisi, klima servisi, kombi servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın ürünlerinden birine sahipseniz ve teknik servis almak istiyorsanız bize hemen ;
444 55 25 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İzmir Mitsubishi servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Geniş Servis Ağıyla Hızlı Hizmet

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25