Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

İzmir Miele Servisi Merkezi

İzmir Miele Servis Ücretlerinde %15 Kış İndirimi İçin Hemen BİZE ULAŞIN!

Miele Servisi İzmir Şubesi

İzmir Miele servisimizde siz değerli müşterilerimiz için en hızlı sürelerde garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Servisimizde Miele çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ev aletleri, buzdolabı, ankastre ürünleriniz için aynı gün gezici ekiplerimizde adresinize geliyor ve garantili onarım hizmetleri sunuyoruz.

Deneyimli Teknik Kadro

Meiele teknik servisi ; Beyaz eşya teknik servis, buzdolabı teknik servis, ankastre teknik servis, ev aletleri teknik servis, bulaşık makinesi teknik servis, çamaşır makinesi teknik servis konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde tüm hizmetlerimiz garantili olmakla birlikte çalışanlarımız uzun yıllardır sektörde iş tecrübesine sahip kişilerden oluşmaktadır. Yaşadığınız sorunlara en hızlı sürelerde doğru çözümler sunmak adına elimizden gelen desteği sağlamaktayız.

Geniş Servis Ağıyla Hızlı Hizmet

Miele servisi olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Geniş servis ağıyla izmir teknik servis olarak tüm bölgelerde hizmetinizdeyiz. 

İzmir’in Tüm bölgelerinde yaygın servis ağı : Gaziemir Servisi, Menderes Servisi, Kemalpaşa Servisi, Bornova ServisiKarşıyaka ServisiGöztepe ServisiBayraklı ServisiMenemen ServisiAlsancak ServisiKonak ServisiBuca ServisiÖzkanlar ServisiGaziemir ServisiÇiğli ServisiNarlıdere ServisiÇeşme ServisiUrla Servisi İrtibat numaramız: 4445525

3 yıl Garantili Orijinal Yedek Parça

Miele İzmir servisi olarak cihazlarınız servis garantimiz altındadır.

BİZE ULAŞIN

Miele Servisi, İzmir Miele Servis, Miele Müşteri Hizmetleri, Miele Servis Merkezi, Miele Çağrı Merkezi, Miele Teknik Servisi

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25