Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

En İyi Kalitede Franke Servisi İzmir

Franke Servisi İzmir Merkez

Servis süreçlerini daha pratik ve hızlı hale getirerek kaliteli bir şekilde sunumlarını yapan Franke servis Türkiye sizleri bekliyor olacaktır. Tüm ilçelerden ve mahallelerden yapacağınız bildirimler sayesinde hemen adreslerinize ulaşacağız. Böylece arızalı ürünlerinizde birtakım incelemeleri gerçekleştirerek, en kısa süreçte yeniden teslim etmek üzere gezici araçlarımız ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Tüm arızaların tamamen ortadan kaldırıldığından emin olduktan sonra teslim edeceğimiz cihazlarınızı tasarruflu ve verimli bir şekilde kullanabileceksiniz. Franke teknik servis kalitesini yakından görmek isteyenler için pek çok açıdan faydalı sunumları gerçekleştirmekteyiz. Sizler de ihmal etmemeniz gereken arıza ve bakım çağrılarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Performansının düştüğünden emin olduğunuz tüm cihazlarınızı Franke teknik servis Türkiye adreslerimize emanet edebilirsiniz.

 Franke teknik servis hizmetlerimiz kapsamında gezici araçlarımızı hızla yönlendirerek, sorunlu cihazların bulunduğu adreslere doğru yola koyulmaktayız. Bizlere ileteceğiniz adreslere ulaşarak cihazlarınızın bakım ve onarımlarını profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Franke teknik servis Türkiye adreslerimizle iletişim kurarak, çeşitli arızalar karşısında çözümleri hemen elde edebilirsiniz.

Bornova, Karşıya, Buca, Alsancak, Menemen, Bayraklı, Gaziemir, Göztepe, Çeşme, Urla, Konak, Özkanlar, Gaziemir, Evka Şubelerimizle ve İzmir tüm bölgelerde Franke beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız, İzmir’in tüm bölgelerinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde en kaliteli teknik servis hizmetini sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Siz değerli müşterimiz hızlı bir şekilde servis almak istiyorsanız Franke markalı buzdolabı servisi, klima servisi, kombi servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın ürünlerinden birine sahipseniz ve teknik servis almak istiyorsanız bize hemen ;
444 55 25 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İzmir Franke servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Geniş Servis Ağıyla Hızlı Hizmet

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25