Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

Beko Teknik Servis İzmir

BEKO SERVİS HİZMETLERİ İZMİR MERKEZİ

      Kaliteden ve uygun fiyatlardan vazgeçmeyenlerin tüm evini veya iş yerini Beko markalı cihazlarla donattıkları görülmektedir. Ancak uzun yıllar garantili olarak satışa sunulan Beko cihazlarında belirli sorunlar yaşanabilmektedir. Her beyaz eşyada ve elektronik cihazda ortaya çıkabilen arızalar belirli kodlarla ekranlarla yansıtılmaktadır. Aynı zamanda daha da eski olan ürünlerinizde çalışmaması, ses çıkarması veya normal çalışma seyrinin dışında arızalar vermesi gibi sorunlarda da ihtiyaç duyabileceğiniz Beko Servisi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

      Günümüzde hemen her evde veya küçük-büyük ölçekli işletmelerde karşınıza çıkabilecek olan fırın, ocak, davlumbaz seti, çamaşır-bulaşık makinesi ve buzdolabı başta olmak üzere pek çok üründe Beko markasını görebilirsiniz. Sizler de kaliteden ve güvenden şaşmadan tercihlerinizi Beko ürünlerinden yana yapıyorsanız, Beko teknik Servis hizmetlerinde bizleri tercih edebilirsiniz. Tüm bakım ve onarım hizmetlerinde garantili ve uzun süren konforda hizmetleri bulabilirsiniz. Son derece titizlikle hareket eden Beko teknik Servis İzmir adreslerimizin hassas ve dikkatli davrandığına şahit olabilirsiniz. Özen isteyen bakım ve onarım işlerinde beklediğinizin üzerinde performansları görmeniz mümkün olacaktır. Kaliteli servis anlayışından ödün vermeyen Beko Servis İzmir ile tüm elektronik eşyalarınızın emin ellerde olduğunu hissedeceksiniz.

Bornova, Karşıya, Buca, Alsancak ve İzmir tüm bölgelerde Beko beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız İzmir’in tüm bölgelerinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde en kaliteli teknik servis hizmetini sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Siz değerli müşterimiz hızlı bir şekilde servis almak istiyorsanız
Beko markalı buzdolabı servisi, klima servisi, kombi servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın ürünlerinden birine sahipseniz ve teknik servis almak istiyorsanız bize hemen ; 444 55 25 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İzmir Beko teknik servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.


BİZE ULAŞIN

Beko servis, Beko servisi İzmir, Beko teknik servisi, Beko servis merkezi, İzmir Beko servisi, Beko beyaz eşya servisi, Beko klima servisi, Beko bulaşık makinesi servisi, Beko çamaşır makinesi servisi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25