Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

Arçelik Servisi İzmir Merkezi

Arçelik teknik servisi ile iletişime geçmek için çağrı merkezimize, 7/24 ihtiyacınız olan her an 444 55 25 no’lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Tüm Arçelik marka ürünlerinizde İzmir bölgesinde servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

444 55 25 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İzmir Arçelik teknik servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Arçelik Servis Hizmetinde %15 İndirim

Arçelik Teknik Servisi İzmir şubemizi ilk kez tercih edecek müşterilerimiz için %15 indirim fırsatı. Sizlere İzmir’de en uygun fiyat politikası ile garantili hizmet verdiğimiz 12. yılın adına bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Geniş Servis Ağıyla Hızlı Hizmet

BİZE ULAŞIN

Arçelik servisi olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Geniş servis ağıyla izmir teknik servis olarak tüm bölgelerde hizmetinizdeyiz. İzmir’in Tüm bölgelerinde yaygın servis ağı : Bornova Servisi, Karşıyaka Servisi, Göztepe Servisi, Bayraklı Servisi, Menemen Servisi, Alsancak Servisi, Konak Servisi, Buca Servisi, Özkanlar Servisi, Gaziemir Servisi, Çiğli Servisi, Narlıdere Servisi, Çeşme Servisi; Urla Servisi İrtibat numaramız : 4445525

Arçelik Servisi Olarak Neler Yapıyoruz?

  • Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Arçelik Klima Servisi
  • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Yetkili Servisi Kalitesinde Hizmet

Arçelik özel servisi hizmeti veren firmamızda tüm hizmetlerimiz garantilidir. Arçelik yetkili sevisi kalitesinde ve aynı gün garantili servis hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda yapılan tüm hizmetlerde müşteri kayıtları, yapılan işlemler vb. tüm kayıtlarla birlikte sistem hesapları saklanır ve sonraki hizmetleriniz için mağduriyet yaşamamanız adına destek sağlarız. Böylelikle oluşabilecek hizmet sonrası mağduriyetlerin önüne geçmiş bulunmaktayız.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25