Telefon

444 55 25

E-posta

iletisim@izmirservisidestek.com

Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00-23:00

Alarko Teknik Servisi İzmir
Alarko Kombi Servisi İzmir

Alarko Servis Hizmetleri %15 İndirim

İzmir Alarko servisi ile iletişime geçmek kolaydır. 7/24 ihtiyacınız olan her an 444 55 25 no’lu telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz. Tüm Alarko marka ürünlerinizde İzmir bölgesinde servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Alarko Kombi Servisi olarak kışa özel %15 İndirim kampanyasından faydalanmak için hemen bizi arayın.

Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi servisi merkezimizde tüm hizmetlerimiz garantili ve faturalıdır. Yapılan hizmetlerden sonra müşteri mağduriyetleri yaşanmaması adına elimizden gelen desteği sağlamaktayız. İzmir genel aynı gün servis hizmeti ile sizlerin teknik servis ihtiyacında mağduriyet yaşamadan en hızlı sürelerde çözüme ulaşması için çalışmaktayız.

BİZE ULAŞIN

Alarko Servis İletişim

Alarko teknik servisi ile iletişime geçmek için çağrı merkezimize, 7/24 ihtiyacınız olan her an 444 55 25 no’lu telefon numarasından  ulaşabilirsiniz. Tüm Alarko marka ürünlerinizde İzmir bölgesinde servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bornova, Karşıya, Buca, Alsancak ve İzmir tüm bölgelerde Alarko beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız İzmir’in tüm bölgelerinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde en kaliteli teknik servis hizmetini sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Siz değerli müşterimiz hızlı bir şekilde servis almak istiyorsanız Alarko markalı buzdolabı servisi, klima servisi, kombi servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın ürünlerinden birine sahipseniz ve teknik servis almak istiyorsanız bize hemen ;
444 55 25 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İzmir Alarko teknik servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

BİZE ULAŞIN
Call Now ButtonÇağrı Merkezi - 444 55 25